המלצות ותודות
  hebrew


_____________________

חדש ב S.K LADY  !
גלו את העולם המופלא של הארומתרפיה. >>

_____________________

קורס עזרה ראשונה


ארומתרפיה היא שילוב של ניחוח ("ארומה") עם טיפול בגוף, בנפש או במצב חברתי ("תרפיה"). זו אחת משיטות הטיפול של רפואה אלטרנטיבית (נקראת גם "רפואה משלימה"), שבה משתמשים בשמנים אתריים ובשמני בסיס (או שמני ירקות) עשויים מפרחים ארומטיים, צמחי מרפא, תבלינים ועצים. הארומתרפיה היא שם כללי המתייחס אל המסורות השונות של שימוש בשמנים חיוניים, לעתים בצירוף פרקטיקות נוספות מרפואה אלטרנטיבית והשקפות רוחניות.האם קרה לך אי-פעם, שקיבלת זר של ורדים וכשהרחת אותו, התמסרת לתחושה הנעימה? אולי לא חשבת על העובדה הזו, אך כך בדיוק הארומתרפיה פועלת ומשפיעה עלינו. אחת המתנות שהאישה קיבלה מהטבע היא היכולת ליהנות מחיוניותו ויעילותו של פרח הוורד (רוז): לא רק יופיו וריחו מדהימים, אלא גם תכונותיו הרפואיות מרתקות ומשפרות להפליא את הרגשתן של הנשים בתקופת ההיריון. שמן אתרי טהור מרוז, מעודד את זרימת הדם ברחם, מחזק את הקיבה ולכן מונע בחילות. הוא משפר את ההתפתחות של מערכות העצבים והדם של העובר וכן חשוב לזכור: הוא אנטי-דיכאוני חזק! כל שמן אתרי הוא סיפור הצלחה בפני עצמו, הרי ברור לכול, שלא קיימת תרופה סינתטית שיכולה להכיל את כל הסגולות הקיימות בשמן אתרי, כמו למשל: משכך כאבים, אנטי-דלקתי, מונע זיהומים והתכווצויות ,גם מעודד היווצרות חלב אם, מחזק את הרחם לאחר לידה וגם ממריץ ומחזק את מערכת העצבים. והכול בו-זמנית באמצעות אותו שמן אתרי, העשוי מפרח משגע ביופיו ומשכר בריחו. היית מנחשת שמדובר ביסמין? אלו הן רק דוגמאות בודדות למורכבותה של הארומתרפיה, וכיצד היא מועילה לכל סוגי הבעיות שנשים נתקלות בהן בהיריון ובתקופה שלאחר הלידה. חשוב מאוד לציין ששמנים אתריים אף פעם לא גורמים לתופעות לוואי ובטוחים לחלוטין בטיפולי פוריות, בהיריון ובלידה עצמה. בכל זאת, לא מומלץ לרקוח תרכובות בבית ללא הכשרה, משום שהשמנים האתריים, כמו כל תרופה, אסורים לשימוש ללא פיקוח מקצועי. באמצעות הארומתרפיה ניתן ליהנות מטיפולים נעימים, יעילים ובטוחים לבריאותך! טיפול בארומתרפיה הוא תמיד אישי.


 

קוסמטיקאית בתל אביב

קוסמטיקאית ביהוד

המלצות ותודות


אני הגעתי לכריס במקרה לפני שנתיים. הייתי בגיל 39 ועדיין סובלת מאקנה. לאחר סדרת טיפולים בקליניקה ורק כעבור חודשיים, העור שלי השתנה לגמרי. היום יש לי עור מאוזן, ללא פצעים, קורן ויפה!

מאז אני המשכתי בטיפולים פעם בחודש ומטפלת בעצמי בבית במוצרים שכריס ממליצה עליהם.

אני מאוד מרוצה ואסירת תודה.

א. ג.

ראשון לציון

לכריס!

תוצאות טיפול פילינג המחדש פשוט הפתיעו אותי, המראה לא משקרת (חוץ מזו בסיפור של שלגיה) ואני מודה שאמנם אני מרגישה צעירה מגילי אבל עכשיו אני גם נראית כך.

תודה,

ז. תל אביב

התחלתי בסדרת טיפולים לשיער כי הייתה לי נשירה, השיער נראה לא חיוני ויבש.
לאחר 3 טיפולים כבר הרגשתי הבדל בעצירת הנשירה, הברק והחיוניות חזרה לשיער. אני מקבלת מחמאות על השינוי (" אף אחד לא יודע בדיוק מה עשית") וכיף להרגיש את השיער נעים למגע ובריא יותר.

ט.
תל אביב

אני מאוד התרשמתי מהטיפול EPILFREE באזור הגבות, שפם רגליים וידיים. לאחר 10 טיפולים התחלתי לראות הבדל משמעותי ברמת והשיעור בחוזק השערה. הדילול כל כך גדול שבמקומות מסוימים ישנן קרחות ולא אצטרך לעשות יותר שעוות, רק לעבור מדי פעם עם פינצטה לנקות.

על בסיס יומי הייתי מסדרת גבות ושפם וברגע שנכנסתי לטיפול, נגמלתי מהפינצטה ועכשיו משום שאין מה להוריד, הגבות תמיד נראות מסודרות.

טליה, תל אביב

ארומתרפיה מצילה חיים

רציתי לשתף אותכם למה אני מאמינה גדולה בכריס כמטפלת ובארומותרפיה.

לפני כ-4 חודשים בפעם הראשונה בכל 37 שנות חיי, עברתי סוללת רופאים ומנתחים שכל אחד מהם שאל איך גיליתי שיש לי גידול שפיר בבסיס הגולגולת? על זה אני עונה תודות לכריס הקוסמטיקאית שלי והארומתרפסטית שלי.

הם שואלים כי בעצם הסימפטום היחיד שהופיע אצלי הוא בלט עין קטן (שאדם שאינו רופא עיניים או נוירוכירוג לא שם לב אליו), לא היו כאבים או הגבלות אחרות כתוצאה מהגידול.

כריס הבחינה בבלט עין חצי שנה לפני שהחלטתי לפנות לרופאים היא לא הפסיקה לשאול אותי "מתי תבדקי את זה?"

אני חשבתי שזאת אלרגיה או רגישות שתעבור, אך היא לא ויתרה לי עד שנפלה התובנה אחה"צ אחד אחרי טיפול אצלה, שאני חייבת לעשות משהו לגבי זה הוביל לסדרה של בדיקות והסתיים בניתוח לכריתת הגידול.

כל אותו זמן לפני הניתוח כריס טיפלה בי בארומתרפיה לחיזוק המערכת החיסונית ועצירת הגידול, הגוף שלי היה מוכן להתמודד עם ניתוח שהרופאים הגדירו ניתוח "בינוני" ליד אזור מסובך להוצאתו בראש.

הטיפול בארמותרפיה השפיע גם על הנפש והרגשתי חזקה מספיק להתמודד עם הניתוח.

מהיותי קואצ'רית שמטפלת באנשים רבים אני יודעת שניתוח מסוג זה הוא אירוע מכונן בחיים, אבל אני חושבת שדווקא שלב ההחלמה הוא השלב שאנשים לא מתכוננים אליו והוא חשוב לא פחות מהניתוח.

בשלב החלמתי כריס באה לבית החולים ולביתי בכדי לטפל בי, הטיפול הארומתרפסטי תמך בגוף ובנפש שלי על מנת שאחזור לעצמי למעשה זה היה הטיפול היחיד שבאמת הרגיע את הגוף שלי מכאבים אחרי הניתוח.

היום אני מרגישה בת מזל שטופלתי אצל כריס. הטיפול שלה והידע שלה הציל למעשה את בריאותי, אני מרגישה שאני בידיים טובות אצלה ואני יכולה לסמוך עליה.

תודה שהיית שם כריס...

באהבה,
לילך סטג.

 

 

 

קוסמטיקאית בתל אביב כריס ורלקי  מכירת מוצרי קוסמטיקה, טיפולי פנים, טיפולי אקנה, טיפול אנטיאייג'ינג, טיפולי ידיים, טיפולי פנים טבעיים


בקרו אותי בערוץ שלי :[ קוסמטיקאית ביהוד | קוסמטיקאיות ביהוד סבטלנה סמולנסקי | קוסמטיקאית בתל אביב | חנות | אודות | טיפולים | אקנה | אנטי אייגי'נג | הבהרה | הסרת שיער | טיפולי רגליים | צור קשר | קורס ארומתרפיה | מפת אתר ]

עיצוב לוגו בניית בניית אתרי אינטרנט