העלמת צלוליט | קוסמטיקאית בתל אביב , כריס ורלקי , מכירת מוצרי קוסמטיקה
  hebrew


_____________________

חדש ב S.K LADY  !
גלו את העולם המופלא של הארומתרפיה. >>

_____________________

קורס עזרה ראשונה


ארומתרפיה היא שילוב של ניחוח ("ארומה") עם טיפול בגוף, בנפש או במצב חברתי ("תרפיה"). זו אחת משיטות הטיפול של רפואה אלטרנטיבית (נקראת גם "רפואה משלימה"), שבה משתמשים בשמנים אתריים ובשמני בסיס (או שמני ירקות) עשויים מפרחים ארומטיים, צמחי מרפא, תבלינים ועצים. הארומתרפיה היא שם כללי המתייחס אל המסורות השונות של שימוש בשמנים חיוניים, לעתים בצירוף פרקטיקות נוספות מרפואה אלטרנטיבית והשקפות רוחניות.האם קרה לך אי-פעם, שקיבלת זר של ורדים וכשהרחת אותו, התמסרת לתחושה הנעימה? אולי לא חשבת על העובדה הזו, אך כך בדיוק הארומתרפיה פועלת ומשפיעה עלינו. אחת המתנות שהאישה קיבלה מהטבע היא היכולת ליהנות מחיוניותו ויעילותו של פרח הוורד (רוז): לא רק יופיו וריחו מדהימים, אלא גם תכונותיו הרפואיות מרתקות ומשפרות להפליא את הרגשתן של הנשים בתקופת ההיריון. שמן אתרי טהור מרוז, מעודד את זרימת הדם ברחם, מחזק את הקיבה ולכן מונע בחילות. הוא משפר את ההתפתחות של מערכות העצבים והדם של העובר וכן חשוב לזכור: הוא אנטי-דיכאוני חזק! כל שמן אתרי הוא סיפור הצלחה בפני עצמו, הרי ברור לכול, שלא קיימת תרופה סינתטית שיכולה להכיל את כל הסגולות הקיימות בשמן אתרי, כמו למשל: משכך כאבים, אנטי-דלקתי, מונע זיהומים והתכווצויות ,גם מעודד היווצרות חלב אם, מחזק את הרחם לאחר לידה וגם ממריץ ומחזק את מערכת העצבים. והכול בו-זמנית באמצעות אותו שמן אתרי, העשוי מפרח משגע ביופיו ומשכר בריחו. היית מנחשת שמדובר ביסמין? אלו הן רק דוגמאות בודדות למורכבותה של הארומתרפיה, וכיצד היא מועילה לכל סוגי הבעיות שנשים נתקלות בהן בהיריון ובתקופה שלאחר הלידה. חשוב מאוד לציין ששמנים אתריים אף פעם לא גורמים לתופעות לוואי ובטוחים לחלוטין בטיפולי פוריות, בהיריון ובלידה עצמה. בכל זאת, לא מומלץ לרקוח תרכובות בבית ללא הכשרה, משום שהשמנים האתריים, כמו כל תרופה, אסורים לשימוש ללא פיקוח מקצועי. באמצעות הארומתרפיה ניתן ליהנות מטיפולים נעימים, יעילים ובטוחים לבריאותך! טיפול בארומתרפיה הוא תמיד אישי.


 

קוסמטיקאית בתל אביב

קוסמטיקאית ביהוד

צלוליט

 צלוליט - תופעת העור המרגיזה שמופיעה רק אצל נשים

התופעה הזו מוכרת לך? עור מחוספס, הדומה לקליפת התפוז? זה בדיוק הצלוליט שרוב הנשים מושפעות ממנו בדרגה כזו או אחרת. הצלוליט אינו תופעה טבעית שחייבים לחיות איתה, אלא סימן לבעיה נסתרת ול"לייף סטייל" לא נכון. מעניין לדעת שעקב תזונה ואורח חיים לא נכונים, כבר אצל בני הנוער אפשר לראות סימנים ראשונים של תופעת העור הלא אסתטית הזו.

בנות רזות, לתשומת לבכן! הופעת הצלוליט לא תלויה בעודף משקל! רק בגלל שאת רזה, זה לא אומר שהצלוליט לא יתקוף גם אותך... לצערנו.

הצלוליט, הוא לא דבר אסתטי ועלול להשפיע גם על המצב הבריאותי, אך ניתן בהחלט להילחם בו על ידי טיפולים מתקדמים , תזונה נכונה וכושר גופני סביר.


כיצד זה מתחיל?

ראשית, מאוד חשוב לציין שרק רקמת חיבור הנשי מאפשרת להיווצרות צלוליט. סיבי רקמת העור אצל נשים בנויים בצורת קווים מקבילים. צורה זו מאפשרת מתיחה והתרחבות. לעומת זאת הגברים, בעלי רקמת עור הבנויה בצורת שתי וערב. צורת בניה זו אינה מאפשרת התרחבות.

כאשר רקמת העור הופכת לרופפת, הצלוליט נותן את אותותיו והופך את העור למחוספס.

 

מה זה בעצם צלוליט?

ניהול אורח חיים לא נכון (תזונה לקויה, אפס התעמלות , הנזק הסביבתי המצטבר), אינו מאפשר לגוף להיפטר מעודף הרעלים.

הרעלים נאגרים בשכבה השומנית הסמוכה לרקמת העור, וכמו כדור שלג, הם סופחים אליהם עוד ועוד שומנים ורעלים וכך הם גדלים וגדלים. תהליך זה גורם ללחץ על שכבת העור (מה שגורם למראה הגושים המחוספסים), האטת זרימת הדם, ולשיבוש פעילות מערכת הלימפה וחילוף החומרים. את בקלות יכולה להבין כעת שצלוליט אינו בעיה אסתטית בלבד. זוהי בעיה רפואית שיכולה לגרום לנזק מצטבר אם לא מטפלים בה.


אילו חלקי הגוף מושפעים מצלוליט?

ברוב המקרים הירכיים, הבטן, הישבן והזרועות מסוגלים לאחסן כמויות גדולות של צלוליט.


הסיבות להיווצרות צלוליט:

הרגלי אכילה לא נכונים: קצת בעייתי להגדיר, באופן מדוייק למה מתכוונים כשאומרים תזונה בריאה. עם זאת, יש כמה נקודות, אשר אפשר להסכים עליהן:

כאשר כמות הקלוריות הנצרכות גדולה מכמות הקלוריות הנשרפות, הגוף אוגר את הפרש הקלוריות בצורת שומן. לכן יש לדאוג למאזן קלורי מאוזן.

צריכת מזון רווי בתוספים מזון שאינם טבעיים (חומרים משמרים, הורמונים, צבעי מאכל, אנטיביוטיקה, רעלנים וכו ') אנו גורמים לגוף לצבור את הרעלים הללו ומקשים עליו לשמור על תפקוד תקין. כך אנו מגבירים את הסיכויים למחלה גופנית או להשמנת יתר ולצלוליט.

השמנה: תאי השומן מגבילים את זרימת הדם והלימפה אצל אנשים הסובלים מעודף משקל, בשל גודלם וכמותם המופרזים. בכך מתקדמת הצטברות חומרי פסולת התאי, אשר מוביל להיווצרות הצלוליט בסופו של דבר.

חוסר פעילות גופנית: ההידרדרות של זרימת הדם וחילוף החומרים בגוף, מגבירה את הצטברות הרעלנים, ומפחיתה את האפשרות של שריפת שומן.

שינוי ברמת ההורמונים הנשיים: עליה ברמת האסטרוגן (למשל לקיחת גלולות) ידועה כסיבה נפוצה הגורמת לאגירה מוגברת של שומנים ונוזלים. מכאן הדרך להיווצרות הצלוליט מאוד קצרה.


הטיפול המושלם להצרת היקפים וצלוליט

אנו מאמינים בטיפול שמשלב כלים שמשפיעים מבחוץ ומבפנים, משום שהסיבות להיווצרות הבעיה, הן גם פנימיות וגם חיצוניות. זו נקודת המחשבה המקצועית שעומדת בבסיס התכנון הטיפול המותאם לצרכים האישיים של כל לקוח.

כדי לקבל תוצאות מספקות בזמן יחסית קצר, יש לשלב טיפול במכון עם טיפולים בבית.


טיפול מקצועי במכון

פילינג גוף : פילינג מכני במכשיר או/ו ידיני ו/או ידני המאפשר לספיגת חומרים פעילים.

עיסוי צלוליט : עיסוי ייחודי, אשר שובר את תאי השומן ומנקז נוזלים שהצטברו באמצעות שמנים אתריים.

חבישה טיפולית : לאחר מריחת מסיכה טיפולית, מגבירים את קליטת חומרים הפעילים באמצעות עטיפה ארומאטית.

מכשיר רטט : אימון השרירים והגברת פעילות המערכת הלימפטית כדי להיפטר מהרעלים שהצטברו בין תאי השומן הגורמים למראה העור המחוספס ("עור תפוז").

טיפול בבית : כדי לשמור על תוצאת הטיפול במכון, חשוב ביותר להקפיד על לשימוש בתכשירים בבית.

תמצית צמחים טבעיים למניעת רעב (מניעת רעב????)

קרם אנטי-צלוליט בלילה

ג'ל אנטי-צלוליט בבוקר


חשוב לדעת : הצלחה בסדרת הטיפולים תלויה בהקפדה על תדירות הטיפולים הן בבית והן במכון ובמילוי כל הוראות המטפלת.

 

 


| קוסמטיקאית בתל אביב || כריס ורלקי || מכירת מוצרי קוסמטיקה |
 

קוסמטיקאית בתל אביב כריס ורלקי  מכירת מוצרי קוסמטיקה, טיפולי פנים, טיפולי אקנה, טיפול אנטיאייג'ינג, טיפולי ידיים, טיפולי פנים טבעיים


בקרו אותי בערוץ שלי :[ קוסמטיקאית ביהוד | קוסמטיקאיות ביהוד סבטלנה סמולנסקי | קוסמטיקאית בתל אביב | חנות | אודות | טיפולים | אקנה | אנטי אייגי'נג | הבהרה | הסרת שיער | טיפולי רגליים | צור קשר | קורס ארומתרפיה | מפת אתר ]

עיצוב לוגו בניית בניית אתרי אינטרנט