שליטה על הבריאות | קוסמטיקאיות בתל אביב , כריס ורלקי עצמון , קוסמטיקאית בתל אביב
  hebrew


_____________________

חדש ב S.K LADY  !
גלו את העולם המופלא של הארומתרפיה. >>

_____________________

קורס עזרה ראשונה


ארומתרפיה היא שילוב של ניחוח ("ארומה") עם טיפול בגוף, בנפש או במצב חברתי ("תרפיה"). זו אחת משיטות הטיפול של רפואה אלטרנטיבית (נקראת גם "רפואה משלימה"), שבה משתמשים בשמנים אתריים ובשמני בסיס (או שמני ירקות) עשויים מפרחים ארומטיים, צמחי מרפא, תבלינים ועצים. הארומתרפיה היא שם כללי המתייחס אל המסורות השונות של שימוש בשמנים חיוניים, לעתים בצירוף פרקטיקות נוספות מרפואה אלטרנטיבית והשקפות רוחניות.האם קרה לך אי-פעם, שקיבלת זר של ורדים וכשהרחת אותו, התמסרת לתחושה הנעימה? אולי לא חשבת על העובדה הזו, אך כך בדיוק הארומתרפיה פועלת ומשפיעה עלינו. אחת המתנות שהאישה קיבלה מהטבע היא היכולת ליהנות מחיוניותו ויעילותו של פרח הוורד (רוז): לא רק יופיו וריחו מדהימים, אלא גם תכונותיו הרפואיות מרתקות ומשפרות להפליא את הרגשתן של הנשים בתקופת ההיריון. שמן אתרי טהור מרוז, מעודד את זרימת הדם ברחם, מחזק את הקיבה ולכן מונע בחילות. הוא משפר את ההתפתחות של מערכות העצבים והדם של העובר וכן חשוב לזכור: הוא אנטי-דיכאוני חזק! כל שמן אתרי הוא סיפור הצלחה בפני עצמו, הרי ברור לכול, שלא קיימת תרופה סינתטית שיכולה להכיל את כל הסגולות הקיימות בשמן אתרי, כמו למשל: משכך כאבים, אנטי-דלקתי, מונע זיהומים והתכווצויות ,גם מעודד היווצרות חלב אם, מחזק את הרחם לאחר לידה וגם ממריץ ומחזק את מערכת העצבים. והכול בו-זמנית באמצעות אותו שמן אתרי, העשוי מפרח משגע ביופיו ומשכר בריחו. היית מנחשת שמדובר ביסמין? אלו הן רק דוגמאות בודדות למורכבותה של הארומתרפיה, וכיצד היא מועילה לכל סוגי הבעיות שנשים נתקלות בהן בהיריון ובתקופה שלאחר הלידה. חשוב מאוד לציין ששמנים אתריים אף פעם לא גורמים לתופעות לוואי ובטוחים לחלוטין בטיפולי פוריות, בהיריון ובלידה עצמה. בכל זאת, לא מומלץ לרקוח תרכובות בבית ללא הכשרה, משום שהשמנים האתריים, כמו כל תרופה, אסורים לשימוש ללא פיקוח מקצועי. באמצעות הארומתרפיה ניתן ליהנות מטיפולים נעימים, יעילים ובטוחים לבריאותך! טיפול בארומתרפיה הוא תמיד אישי.


 

קוסמטיקאית בתל אביב

קוסמטיקאית ביהוד

שליטה על בריאותך

באמצעות שליטה על תדר האנרגיה החשמלית של גופך


האם גוף האדם מייצר אנרגיה חשמלית?    האם גוף האדם מייצר אנרגיה חשמלית?

בכל חומר ישנה זרימת אנרגיה חשמלית הניתנת למדידה, גם בגוף האדם. ד"ר רוברט א 'בקר, בספרו חשמל הגוף, קובע כי ניתן לדעת הרבה יותר על בריאותו של אדם על ידי רמות התדר החשמלי שלו.

מחקרים שנערכו באוניברסיטת Cheny וושינגטון בשנת 1992, קבעו כי התדר האופטימלי של הגוף האנושי נע בין 62 ל-72 מגה הרץ. כאשר מתרחשת ירידה בתדר החשמלי בגוף, מערכת החיסון נפגעת. לדוגמא: כאשר התדירות יורדת ל-58 מגה הרץ, תסמיני הצטננות ושפעת עשויים להופיע. ב- 55 מגהרץ, מחלות כמו כנדידה עלולות להופיע. ברמת תדר של 42 מגהרץ, סרטן היא אפשרות ממשית.
דוגמה נוספת
להשפעת תדרי הגוף על הבריאות: בראשית 1980, ביורן נורדנסטרום, רדיולוג משטוקהולם, גילה כי הפעלת זרם חשמלי דרך אלקטרודה המוצבת בתוך גידול סרטני גורמת לפיזור הגידול סרטן ולעצירת צמיחתו. הוא גם גילה כי לגוף האדם ישנם שדות אנרגיה עם מטען שלילי ומטען חיובי electropositive) ו (electronegative - משהו שכל מאמן טאי צ'י יכול להגיד לך.


כיצד משפיעים התדרים החשמליים שסביבנו על הבריאות?    כיצד משפיעים התדרים החשמליים שסביבנו על הבריאות?
זוהי שאלה חשובה מאוד: מהי השפעת התדרים של החומרים שאנו אוכלים, נושמים וסופגים לתוך גופנו? ישנם חומרים רבים הגורמים באופן אקטיבי להורדת תדר הגוף שלנו. החומרים הללו מפחיתים את יכולת הגוף להתנגד למחלות ויוצרים אי-סדר בגוף.
כמה דוגמאות מחיי היום יום:

למזון משומר יש תדר של אפס וסביר מאוד שיפחית את תדר הגוף. (סיבה טובה להימנע מג'אנק-פוד).
חברים תכירו את הקפה מנקודת מבט קצת אחרת. מחקרים הראו, כי לגימה אחת מכוס קפה עלולה להוריד את התדר החשמלי בגופינו ב-14 מגה הרץ תוך 3 שניות. לגוף לוקח כ-3 ימים לחזור לתדר הרגיל שלו!!!


כיצד שומרים על תדר גוף בריא באמצעות שמנים אתריים?    כיצד שומרים על תדר גוף בריא באמצעות שמנים אתריים?
מחקרים קליניים מראים, כי לשמנים אתריים ישנו התדר הגבוה ביותר מכל חומר טבעי ידוע!

הם מתחילים ב 52 מגה הרץ ומגיעים לגובה של 320 מגה הרץ. לתדרים של שמנים אתריים יש את היכולת לשמור על תדר גוף בריא ואף להעלות תדר גוף נמוך. שמנים אתריים מסוגלים ליצור סביבה שבה חיידקים, וירוסים, פטריות וכו '- לא יכולים לחיות.

אם נתייחס לדוגמת לגימת הקפה שבפסקה הקודמת, בעזרת שימוש בשמנים אתריים ניתן להחזיר את הגוף לשגרה תוך 21 שניות במקום 3 ימים.

הוכח כי שמנים אתריים משפרים את מצבו הנפשי והרגשי של האדם. מצב נפשי שלילי יכול להפחית את תדר הגוף של ב-10 מגה הרץ, לעומת זאת, גישה וחשיבה חיובית יכולות להעלות את תדר הגוף ב-10 עד 15 מגה הרץ.

לכל שמן יש תדר מסוים, בדיוק כמו לכל האיברים ומערכות הגוף שלנו. התדר החשמלי של השמנים האתריים תומך ומחזק את האיברים ומערכות הגוף השונות ומסייע בהטמעת מרכיבים מזינים.


המלצה חמה    המלצה חמה
לכל אחד מאיתנו מגיע להרגיש טוב ולהיות בריא. בקליניקת SK-Lady אנו משלבים שמנים אתריים במגוון טיפולי הפנים והגוף . זוהי הדרך הנעימה והטובה ביותר לשלב טיפול אסתטי עם טיפול לשימור ולשיפור בריאות הגוף באופן כללי.


איך שמנים אתריים יכולים לעזור במקרה הספציפי שלך?    איך שמנים אתריים יכולים לעזור במקרה הספציפי שלך?
אני מזמינה אותך לשיחת ייעוץ ללא תשלום לקבלת הסברים נוספים והתאמה אישית של טיפול בשמנים אתריים לשיפור בריאותך.

 


| קוסמטיקאיות בתל אביב || כריס ורלקי עצמון || קוסמטיקאית בתל אביב |
 

קוסמטיקאית בתל אביב כריס ורלקי  מכירת מוצרי קוסמטיקה, טיפולי פנים, טיפולי אקנה, טיפול אנטיאייג'ינג, טיפולי ידיים, טיפולי פנים טבעיים


בקרו אותי בערוץ שלי :[ קוסמטיקאית ביהוד | קוסמטיקאיות ביהוד סבטלנה סמולנסקי | קוסמטיקאית בתל אביב | חנות | אודות | טיפולים | אקנה | אנטי אייגי'נג | הבהרה | הסרת שיער | טיפולי רגליים | צור קשר | קורס ארומתרפיה | מפת אתר ]

עיצוב לוגו בניית בניית אתרי אינטרנט