קורס ארומתרפיה

קורס ארומתרפיה


אם אתה אוהב לעשות טוב לאנשים, אם אתה מרגיש שיש לך רצון לטפל ולסייע לאנשים מבחינה רפואית ונפשית, קורס ארומתרפיה נועד בשבילך!


קורס ארומתרפיה
עולם הרפואה האלטרנטיבית התפתח מאוד בשנים האחרונות, רבים מכנים אותו כרפואה משלימה, קרי הדרך להשפיע על בריאות האדם בדרכים משלימות מעט רוחניות יותר, במקביל לטיפולים הקונבנציונאלים המקובלים. אחת השיטות המפורסמות ביותר במזרח העולם היא השימוש בשמנים מיוחדים, שמנים המופקים מהצומח, מצמחים נפוצים וצמחים נדרים לצורך ריפוי פיזי ונפשי. קורס ארומתרפיה מקנה ללומדים בו את הידע הנדרש על מנת להתחיל לעסוק בתחום כמטפלים באמצעות ארומתרפיה על ידי הקניית חומר הלימוד התיאורטי בד בבד עם עבודה מעשית, טיפול באנשים באמצעות שמנים, לימודים פרקטיים להכשרה מקצועית מלאה.


קורס ארומתרפיה לטיפול בכאבי גב, כאבים עצמות השלד

על פי התיאוריה של ארומתרפיה ניתן להיעזר בסגולות המיוחדות של השמנים על מנת לרפא כאבים בעצמות השלד, הן בגב, הן בצוואר ובאזורים נוספים בגוף. במהלך קורס ארומתרפיה ילמדו חניכי הקורס כיצד לרקוח שמנים מיוחדים יחדיו לקבלת משחות ייחודיות בהתאם לצרכי המטופל, על פי אזור הכאב וחומרת המצב.


קורס ארומתרפיה ל
כאבים עצמות השלד
מקור הארומתרפיה מגיע מהמזרח, שם קושרים ישירות את המצב הנפשי עם המצב הגופני ולהיפך. לכן בקורס זה נלמד גם כיצד ניתן להשפיע על הנפש של האדם באמצעות שימוש בשמנים מיוחדים. נלמד כיצד ניתן לטפל בסוגים שונים של מצבים רגשיים וכן של בעיות התנהגות.


קורס ארומתרפיה לטיפול בתינוקות

תינוקות הן עולם ומלואו, החווים בתוכם עוצמות גדולות ומתוך כך גם רגישות מאוד גדולה, באמצעות קורס ארומתרפיה נלמד כיצד ניתן לסייע לתינוקות לצלוח את משברי הגזים(קוליק), עצירות וכן נלמד לטפל באופן כללי ופרטני בילדים.


בקורס שלנו נלמד כיצד הרפואה הקונבנציונאלית משתלבת יחד בצורה טובה עם טיפולי הארומתרפיה, נלמד כיצד ניתן למקסם באמצעות הטיפולים המשלימים שלנו טיפולים תרופתיים ועוד...


בוגרי הקורס יהיו מוכשרים לטפל על פי התיאוריה הארומתרפית בכל הגילאים, כמו כן הם יקבלו תעודת בוגר הקורס, וסיימו בהצלחה.
למידע נוסף אודות הקורס, משכו ופרטים נוספים התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם.  


| קוסמטיקאית בתל אביב || כריס ורלקי || מכי קורס ארומתרפיה לטיפול בכאבי גב |

ארומתרפיה היא שילוב של ניחוח ("ארומה") עם טיפול בגוף, בנפש או במצב חברתי ("תרפיה"). זו אחת משיטות הטיפול של רפואה אלטרנטיבית (נקראת גם "רפואה משלימה"), שבה משתמשים בשמנים אתריים ובשמני בסיס (או שמני ירקות) עשויים מפרחים ארומטיים, צמחי מרפא, תבלינים ועצים. הארומתרפיה היא שם כללי המתייחס אל המסורות השונות של שימוש בשמנים חיוניים, לעתים בצירוף פרקטיקות נוספות מרפואה אלטרנטיבית והשקפות רוחניות.האם קרה לך אי-פעם, שקיבלת זר של ורדים וכשהרחת אותו, התמסרת לתחושה הנעימה? אולי לא חשבת על העובדה הזו, אך כך בדיוק הארומתרפיה פועלת ומשפיעה עלינו. אחת המתנות שהאישה קיבלה מהטבע היא היכולת ליהנות מחיוניותו ויעילותו של פרח הוורד (רוז): לא רק יופיו וריחו מדהימים, אלא גם תכונותיו הרפואיות מרתקות ומשפרות להפליא את הרגשתן של הנשים בתקופת ההיריון. שמן אתרי טהור מרוז, מעודד את זרימת הדם ברחם, מחזק את הקיבה ולכן מונע בחילות. הוא משפר את ההתפתחות של מערכות העצבים והדם של העובר וכן חשוב לזכור: הוא אנטי-דיכאוני חזק! כל שמן אתרי הוא סיפור הצלחה בפני עצמו, הרי ברור לכול, שלא קיימת תרופה סינתטית שיכולה להכיל את כל הסגולות הקיימות בשמן אתרי, כמו למשל: משכך כאבים, אנטי-דלקתי, מונע זיהומים והתכווצויות ,גם מעודד היווצרות חלב אם, מחזק את הרחם לאחר לידה וגם ממריץ ומחזק את מערכת העצבים. והכול בו-זמנית באמצעות אותו שמן אתרי, העשוי מפרח משגע ביופיו ומשכר בריחו. היית מנחשת שמדובר ביסמין? אלו הן רק דוגמאות בודדות למורכבותה של הארומתרפיה, וכיצד היא מועילה לכל סוגי הבעיות שנשים נתקלות בהן בהיריון ובתקופה שלאחר הלידה. חשוב מאוד לציין ששמנים אתריים אף פעם לא גורמים לתופעות לוואי ובטוחים לחלוטין בטיפולי פוריות, בהיריון ובלידה עצמה. בכל זאת, לא מומלץ לרקוח תרכובות בבית ללא הכשרה, משום שהשמנים האתריים, כמו כל תרופה, אסורים לשימוש ללא פיקוח מקצועי. באמצעות הארומתרפיה ניתן ליהנות מטיפולים נעימים, יעילים ובטוחים לבריאותך! טיפול בארומתרפיה הוא תמיד אישי.


צור קשר

חזרה לאתר הבית

עיצוב לוגו בניית בניית אתרי אינטרנט